PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A TAEG Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt. pályázatot hirdet

KÉSZHÁZ ÜZEMI GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

munkakörre

A munkavégzés helye:

TAEG Zrt. Fafeldolgozó Üzem – LIGNOVA Készházak Bemutató és Értékesítési Centrum – Sopron, Bánfalvi út 14.

A munkavállalói jogviszony időtartama:

– a munkakör az elbírálás után azonnal betölthető,
– teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony,
– 3 hónap próbaidő

Munkaköri feladatok:

– gyártmánytervezés SEMA programmal,
– anyagjegyzék készítése anyagbeszerzéshez,
– beszállítói ajánlatok kérése, anyagrendelés,
– műszaki egyeztetés ügyfelekkel, kivitelezőkkel,
– árajánlatok készítése,
– építész és épületgépész tervezőkkel kapcsolattartás, egyeztetés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

– faipari felsőfokú végzettség,
– Microsoft Office átfogó ismerete,
– határozottság, rugalmasság, terhelhetőség,
– jó problémamegoldó, koncentráló és együttműködő képesség,
– önálló munkavégzés, precizitás.

Amit kínálunk:

– hosszú távú, biztos munkalehetőség,
– biztos, szakmai háttér,
– színvonalas munkakörülmények,
– segítőkész, jól működő csapat.

Előnyt jelent:

– faházak tervezése és kivitelezése területen szerzett gyakorlat.
– építészeti területen szerzett gyakorlat.

A pályázó a pályázati anyag hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a TAEG Zrt. a kiválasztási folyamat során munkaerőkiválasztás céljából kezelje. A munkaviszony létesítésének feltétele három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása. A munkakörrel kapcsolatos kérdéseket a HR@taegrt.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A pályázatokat a HR@taegrt.hu e-mail címre várjuk 2022. 07.15.-ig.

A pályázat pdf formában itt letölthető.

Pin It on Pinterest