PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A TAEG Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt. Fafeldolgozó Üzeme pályázatot hirdet

PÉNZTÁROS

munkakörre

A munkavégzés helye:

TAEG Zrt. Fafeldolgozó Üzem (9400 Sopron, Terv utca 4.)

A munkavállalói jogviszony időtartama:

  • a munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • 3 hónap próbaidő

Munkaköri feladatok:

  • pénztárosi feladatok teljes körű ellátása
  • valuta pénztár kezelése
  • számlázás
  • EKÁER, CMR ügyintézés
  • kintlévőségek egyeztetése a központtal
  • árbevétel kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • számítógép-felhasználói ismeretek
  • pozitív, nyitott, motivált személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, precíz és megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  • pénzügyi, gazdasági végzettség
  • valuta pénztárosi ismeretek
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés és hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett, főállású munkaviszony
  • biztos szakmai háttér
  • segítőkész, jól működő csapat

  • fényképes önéletrajz
  • motivációs levél
  • bérigény megjelölése

A pályázó a pályázati anyag álláshirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a TAEG Zrt. a kiválasztási folyamat során munkaerőkiválasztás céljából kezelje. A munkaviszony létesítésének feltétele három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása. A munkakörrel kapcsolatos kérdéseket a HR@taegrt.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A pályázatokat a HR@taegrt.hu e-mail címre várjuk 2023.02.15-éig!

Pin It on Pinterest