PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A TAEG Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt. pályázatot hirdet

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

munkakörre

A munkavégzés helye:

TAEG Zrt. Fafeldolgozó Üzem – LIGNOVA Készházak Bemutató és Értékesítési Centrum (Sopron, Bánfalvi út 14.)

A munkavállalói jogviszony időtartama:

  • a munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • 3 hónap próbaidő

Munkaköri feladatok:

  • érdeklődők tájékoztatása a Lignova készházakról
  • kalkulációk, árajánlatok készítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • kapcsolattartás beszállítókkal, anyagrendelések, készletkezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség (építőipari, faipari)
  • pozitív, nyitott, motivált személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • rugalmasság, határozottság, terhelhetőség
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • SEMA –faipari tervező szoftver – ismerete
  • idegen nyelv ismerete
  • építőiparban szerzett tapasztalat
  • jártasság a készházak területén
  • értékesítési területen és ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés és hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett, főállású munkaviszony
  • biztos szakmai háttér
  • színvonalas munkakörülmények
  • segítőkész, jól működő csapat

  • fényképes önéletrajz
  • motivációs levél
  • bérigény megjelölése

A pályázó a pályázati anyag álláshirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a TAEG Zrt. a kiválasztási folyamat során munkaerőkiválasztás céljából kezelje. A munkaviszony létesítésének feltétele három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása. A munkakörrel kapcsolatos kérdéseket a HR@taegrt.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A pályázatokat a HR@taegrt.hu e-mail címre várjuk 2023. április 17-éig!

Pin It on Pinterest