PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A TAEG Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt. pályázatot hirdet

projekt és közbeszerzési referens

munkakörre

A munkavégzés helye:
TAEG Zrt. Központi Irodaház, Sopron, Honvéd utca 1.

A munkavállalói jogviszony időtartama:
– a munkakör az elbírálás után azonnal betölthető,
– teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony,
– 3 hónap próbaidő

Munkaköri feladatok:
– pályázati kiírások figyelése, előszűrése
– projekt anyagok előkészítésében együttműködés
– a projektekben résztvevő kollégák koordinálása
– projektek monitorozása
– projekt adminisztráció elvégzése
– projektek zárások, átadások szervezése, dokumentálása
– közbeszerzési és társasági beszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása, közbeszerzési eljárások előkészítése
– közbeszerzési és beszerzési eljárások dokumentumainak (felhívások, dokumentációk, tájékoztatók, jegyzőkönyvek) elkészítése
– nyilvántartási rendszerek használata, jelentések, kimutatások készítése
– közbeszerzési és beszerzési tervek, statisztikák elkészítése
– szerződéskötés előkészítése, koordinálása, véleményezése, módosítások kezelése
– kapcsolattartás az érdekelt belső szervezetekkel
– együttműködés és kapcsolattartás a közbeszerzési eljárásokat

Az álláshoz tartozó elvárások:
– felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
– proaktív és pozitív munkaszemlélet
– hatékony és meggyőző kommunikáció
– analitikus személyiség
– magasfokú együttműködési készség
– nyitott az újdonságokra, képes gyorsan tanulni
– műszaki érzék
– rendszer szemlélet
– magabiztos angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
– hosszú távú, biztos munkalehetőség
– biztos, szakmai háttér
– színvonalas munkakörülmények
– segítőkész, jól működő csapat

Előnyt jelent:
– projekt területen szerzett gyakorlat
– közbeszerzési referensi végzettség

A pályázó a pályázati anyag hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a TAEG Zrt. a kiválasztási folyamat során munkaerőkiválasztás céljából kezelje.

A munkaviszony létesítésének feltétele három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

A munkakörrel kapcsolatos kérdéseket a HR@taegrt.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A pályázatokat a HR@taegrt.hu e-mail címre várjuk 2023. április 29-ig.

Letöltés: projekt és közbeszerzési referens (pdf)

Pin It on Pinterest