PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A TAEG Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt. pályázatot hirdet

számviteli munkatárs

munkakörre

A munkavégzés helye:

TAEG Zrt. Központi Irodaház, Sopron, Honvéd utca 1.

Feladatok:

  • A hatályos jogszabályi környezet (adó-, járulékok, egyéb hozzájárulások törvényi változások) figyelemmel kísérése, a változások alkalmazása
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban, könyvvizsgálatokban való részvétel
  • Havi járulék- és adóbevallások, önellenőrzések, statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Főkönyvi könyvelés, analitikus nyilvántartások ellenőrzése, egyeztetése
  • Éves, évközi beszámolók készítésében való aktív részvétel
  • Projektek elszámolásának összeállítása
  • Üzleti terv összeállításában közreműködés
  • Szabályzatok készítése, feladatokhoz kapcsolódó szabályzatok elkészítésében közreműködés
  • Hatóságokkal, külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2 év teljeskörű könyvelési tapasztalat
  • Könyvelési programok aktív használata
  • Számviteli és adótörvények naprakész ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktív mentalitás
  • MS Office magabiztos használata
  • Önállóság, precizitás, pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Adózási ismeretek és jártasság

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Sokszínű szakmai kihívás, összetett munkakör
  • Összetartó csapat
  • Teljes munkaidő

A pályázatot önéletrajzzal és a bruttó bérigény megjelölésével 2024. február 19.-ig várjuk a HR@taegrt.hu e-mail címre!

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk társaságunk legújabb tagjaként!

Pin It on Pinterest